Aanhouding in stationstunnel na bedreiging

1 min. leestijd

De politie heeft donderdagmiddag rond 17.30 uur in de stationstunnel bij het NS-station een man aangehouden.

De man zou eerder die dag iemand hebben bedreigd, zo laat een woordvoerster van de politie vrijdag weten. Agenten zagen de verdachte rijden en kwamen vervolgens in actie. De automobilist kreeg een stoptegen en de auto werd klem gereden door meerdere politie-eenheden.

De verdachte werd vervolgens in de boeien geslagen en overgebracht naar het politiebureau voor nader onderzoek. De politie heeft de auto van de verdachte eveneens meegenomen naar het bureau.

Bekijk een video via: https://youtu.be/ClzeYVxr_W0

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
1 reactie
MMC Weert 3 op ESPN? Werkzaamheden Ringbaan-Noord Ansichtkaart bij Du Commerce Presentatie van Hannah Koningsdag kan ook duur uitpakken Kop-staartbotsing Wildenberg Opbouw Kasteelplein File voor stadsbrug