Merkwaardige koppen in de Teuniskapel op 2 en 3 april

1 min. leestijd

Op 2 en 4 april aanstaande kun je in de Teuniskapel terecht voor een expositie.

Tussen merkwaardige koppen van Armando, Piet Warffemius, Jeroen Henneman, Jan Tullemans en andere kunstenaars in allerlei stijlen vallen die van Karina Dijkstra het meest op. Ze noemt de twee meter hoge tekeningen ‘ínwendige zelfportretten’.

Geen anatomisch verantwoorde beelden maar kleurrijke opsommingen van de symbolen in haar innerlijk leven zoals: ‘vuur met oren van vleugels’, vogelprins in de kleur van het lichaam’ en ‘het eeuwige verlangen dat steeds terugkeert in zelfportretten die bloeden’.

De Teuniskapel aan de Altweerterkapelstraat 6 Weert, is open van 11-17 uur. De toegang is gratis. De kunstenaar is aanwezig.

Meer informatie

www.kunsthalweert.nl
www.karinedijkstra.nl
www.kunstcentrumweert.nl

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Zwijnenfamilie op vakantie bij Vosseven Betonlook Uilenweg Ombouw supermarkt Brandgerucht blijkt stookvuur MMC Weert 3 op ESPN? Werkzaamheden Ringbaan-Noord Ansichtkaart bij Du Commerce Presentatie van Hannah