Auto rijdt lantaarnpaal omver in Stramproy

1 min. leestijd

De hulpdiensten zijn vrijdag rond 8.35 uur gealarmeerd vanwege een eenzijdig ongeval op de Frans Strouxstraat (N292) in Stramproy.

Een auto had net de grens met België gepasseerd waarna het voertuig van de weg raakte en tegen een lantaarnpaal botste. Vermoedelijk was de bestuurster tijdens het rijden door iets of iemand afgeleid geraakt.

Voorbijgangers stopten en verleenden meteen eerste hulp. De bestuurster had enkele schrammen opgelopen in haar gezicht en werd ter plaatse nagekeken in een ambulance. Ze hoefde niet mee naar het ziekenhuis.

De auto raakte beschadigd en is afgesleept door een berger. Een wegbeheerder van de Provincie Limburg kwam ter plaatse om zorg te dragen dat de omvergereden lantaarnpaal verwijderd zal worden.

Bekijk een video: https://youtu.be/IvFOR79jO-8

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
1 reactie
Werkzaamheden Ringbaan-Noord Ansichtkaart bij Du Commerce Presentatie van Hannah Koningsdag kan ook duur uitpakken Kop-staartbotsing Wildenberg Opbouw Kasteelplein File voor stadsbrug Crowdfunding geslaagd