Cranendoncks Verbroederingsbal afgelast

1 min. leestijd

Budel – Het Cranendoncks Verbroederingsbal gaat dit jaar niet door. Dat meldt de organisatie via Facebook.

Door de tegenvallende ticketverkoop en de extreme prijsstijgingen is het dit jaar een te groot risico en financieel niet haalbaar om het Cranendonckse evenement te organiseren. Feestgangers die een ticket hadden gekocht worden zo snel mogelijk terugbetaald.

Het Cranendoncks Verbroederingsbal is al het derde evenement uit de gemeente in iets meer dan een jaar tijd dat niet door kan gaan. Eerder werden de stekkers al getrokken uit het ‘Keverweekend‘ en Offroad Budel.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

📝 Word jij onze nieuwe razende reporter bij WdG?

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Beschadigde boom Ringbaan-Zuid Hoornaarsnest op Vrouwenhof Maastrichtstraat een stukje kaler Militairen schieten met lichtfakkels Slagboom weer kapot gereden Vijver Graswinkel buiten de oevers Fiets onder auto Vermeend gaslek