Overlastgevend duo van NS-station verwijderd

1 min. leestijd

Op maandag rond 23.30 uur moest de politie ingrijpen op het NS-station in Weert vanwege wangedrag van een man en vrouw. De man vertoonde gevaarlijk gedrag en bevond zich tussen de treinen op het spoor.

De beveiligers op het station merkten de riskante situatie op en grepen in. Ook de vrouw, die bij de man hoorde, mengde zich in de kwestie. Uiteindelijk moest de politie ter plaatse komen.

Om het duo duidelijk te maken dat ze het NS-station moesten verlaten, werd een tolk ingeschakeld. Na enig gemor verliet het tweetal het station en dienden ze zelf alternatief vervoer te regelen om terug te keren naar het azc in Budel.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

📝 Word jij onze nieuwe razende reporter bij WdG?

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
15 reacties
Beschadigde boom Ringbaan-Zuid Hoornaarsnest op Vrouwenhof Maastrichtstraat een stukje kaler Militairen schieten met lichtfakkels Slagboom weer kapot gereden Vijver Graswinkel buiten de oevers Fiets onder auto Vermeend gaslek