Auto en fietsster botsen op Graafschap Hornelaan

1 min. leestijd

De hulpdiensten werden woensdag rond 14.35 uur gealarmeerd vanwege een ongeval op de Graafschap Hornelaan in Weert.

Ter hoogte van de t-splitsing met de Wittevrouwenstraat waren een auto en fietsster met elkaar in botsing gekomen. De fietsster kwam ten val, maar hoefde niet naar het ziekenhuis. Ze werd geadviseerd een bezoekje aan de huisarts te brengen.

De politie ondersteunde bij de afwikkeling van het ongeval. Er was verder geen hinder voor het verkeer. Nadat de gegevens waren uitgewisseld kon iedereen de weg vervolgen.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

📝 Word jij onze nieuwe razende reporter bij WdG?

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Beschadigde boom Ringbaan-Zuid Hoornaarsnest op Vrouwenhof Maastrichtstraat een stukje kaler Militairen schieten met lichtfakkels Slagboom weer kapot gereden Vijver Graswinkel buiten de oevers Fiets onder auto Vermeend gaslek