Blökske um ‘Nederweert Droomt’ gaat van start

1 min. leestijd
Foto via ToyPro

Nederweert – Op zaterdag 27 april gaat de nieuwe editie van ‘Blökske um’ van start. Het thema van dit jaar is ‘Nederweert Droomt’.

De opening vindt plaats om 10.30 uur bij Albert Heijn Heerschap Nederweert. Hierbij zullen Mateo en Izzie (twee LEGO-figuren uit LEGO® DREAMZzz) aanwezig zijn voor een meet & greet. Voor kinderen die aanwezig zijn bij de opening hebben zij een verrassing meegenomen.

Er zullen dit jaar bijna 60 bouwwerken te zien zijn, in meer dan 40 etalages. Een routekaart met speurtocht is gratis verkrijgbaar bij Albert Heijn Heerschap Nederweert. De route is ongeveer 5 kilometer lang.

Kun jij alle minifiguren vinden die op de bouwwerken staan? Dan maak jij kans op een van de vele prijzen die beschikbaar zijn gesteld door de Nederweerter ondernemers.


Voor meer berichten over activiteiten voor kinderen, bekijk de categorie ‘Kinderen’ en voeg deze toe aan je voorkeuren.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Werkzaamheden Ringbaan-Noord Ansichtkaart bij Du Commerce Presentatie van Hannah Koningsdag kan ook duur uitpakken Kop-staartbotsing Wildenberg Opbouw Kasteelplein File voor stadsbrug Crowdfunding geslaagd