CDA Weert noemt bouwplan voormalig KMS-terrein on-Weerts

1 min. leestijd
Archieffoto WdG - Voormalig KMS-terrein

CDA Weert maakt zich zorgen over de plannen voor woningbouw op het voormalige KMS-terrein. De gemeenteraad beslist waarschijnlijk in mei over een samenwerkingsovereenkomst met eigenaar HQ.

In deze overeenkomst staat dat er mogelijk 600 woningen komen. Dit terwijl de raad eerder een plan kreeg voorgelegd met 300 woningen, zo stelt het CDA.

De partij vindt het nieuwe plan te groot en noemt het “on-Weerts”. Naast laagbouw komen er meerdere appartementencomplexen, waarvan sommige acht verdiepingen hoog. CDA Weert vindt dit niet passen bij de stad. Ook vreest de partij een te hoge verkeersdruk in de omgeving.

Het college sloot de intentieovereenkomst met HQ zonder overleg met de gemeenteraad. CDA Weert vindt dat een besluit over zo’n groot project in samenspraak met de gemeenteraad moet worden genomen. De definitieve behandeling van het plan staat gepland voor mei.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
2 reacties
Zweefvliegtuig maakt noodlanding in Nederweert-Eind Bord belemmert zicht Valpartij op Vogelsbleek Fietser ten val op Driesveldlaan Afgebroken tak op auto Vrachtwagen klem Brandgerucht vanuit Weert Bakker op Leuken sluit deuren