Wederom vrachtwagen tegen vangrail op Venloseweg

1 min. leestijd

Ospel – Op de Venloseweg (N275) nabij Ospel heeft maandagmiddag weer een eenzijdig ongeval plaatsgevonden met een vrachtwagen.

In de rijrichting van Nederweert naar Meijel raakte het voertuig van de weg en kwam tegen een vangrail tot stilstand. De bestuurder van het voertuig kwam met de schrik vrij.

Een wegbeheerder van de provincie Limburg heeft de weg tijdelijk afgesloten. De politie kwam ter plekke om te assisteren bij de afhandeling van het ongeval. Een berger is aanwezig om de vrachtwagen uit de berm te trekken.

Sinds de N275 tussen Nederweert en Meijel is vernieuwd, belanden er regelmatig vrachtwagens in dezelfde vangrail. Zo was het onder andere in november en december vorig jaar al raak, en werd de Venloseweg ook een maand geleden nog om dezelfde reden tijdelijk afgesloten.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Ansichtkaart bij Du Commerce Presentatie van Hannah Koningsdag kan ook duur uitpakken Kop-staartbotsing Wildenberg Opbouw Kasteelplein File voor stadsbrug Crowdfunding geslaagd Traptreden worden vervangen