Fietsexamen in stromende regen

1 min. leestijd

(Foto’s) Op donderdag 18 mei organiseerde Veilig Verkeer Weert weer het fietspraktijk examen voor alle basisscholen in Weert. Deze keer was het afzien voor de leerlingen. De weersomstandigheden zaten niet bepaald mee.

Vandaag legden 524 leerlingen van de groepen 7/8 van de basisscholen uit Weert het fietsexamen af over een traject van ongeveer 6 km door de binnenstad van Weert. De leerlingen gingen van start bij het WOZOCO aan de Maaslandlaan.

Op het traject waren verschillende controleposten opgezet. Daar werd gecontroleerd of de leerlingen zich correct aan de verkeersregels hielden. Door rood licht fietsen betekende dat de leerling definitief zakte.

De school die na afloop van het examen de minste strafpunten heeft zal voor een jaar de wisselbeker van Veilig Verkeer Weert in de prijzenkast mogen zetten.

[nggallery id=’5086′]

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
2 reacties
MMC Weert 3 op ESPN? Werkzaamheden Ringbaan-Noord Ansichtkaart bij Du Commerce Presentatie van Hannah Koningsdag kan ook duur uitpakken Kop-staartbotsing Wildenberg Opbouw Kasteelplein File voor stadsbrug