De Belgische vlaggen hangen uit

1 min. leestijd

Weert hangt de Belgische vlag uit. Het is bij veel bezoekers van de binnenstad al opgevallen, want bij vrijwel elk pand in het winkelgebied wappert een Belgische vlag.

De vlaggen zijn opgehangen als gastvrij teken naar de Belgische bezoekers. Dinsdag 15 augustus a.s. is in België een officiële feestdag. Men viert dan de Onze-Lieve-Vrouw Hemelvaart of ook wel de Maria-Tenhemelopneming genoemd. Dit betekent dat deze dag veel Belgen een verlofdag hebben, maar ook dat veel winkels gesloten zijn.

De Weerter binnenstad ondernemers, verenigd in de ‘BIZ Ondernemers’, springen er graag op in. Met het uithangen van de vlaggen wil men een signaal afgeven naar de Belgen dat ze komende dinsdag van harte welkom zijn in Weert, want hier zijn de winkels die dag gewoon geopend.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

📝 Word jij de nieuwe 112-verslaggever bij WdG?

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
12 reacties
Nieuwe kijkhut IJzeren Man Opbouw historische bouwkraan Intocht Sinterklaas op Laar Beschadigde boom Ringbaan-Zuid Hoornaarsnest op Vrouwenhof Maastrichtstraat een stukje kaler Militairen schieten met lichtfakkels Slagboom weer kapot gereden