Rob’s Benefietconcert in beeld

1 min. leestijd

(Foto’s) Vrijdagavond vond in Muziekcentrum de Bosuil Rob’s Benefietconcert plaats.

Het concert werd georganiseerd ter nagedachtenis aan Rob Clement (51), die vorig jaar overleed aan een hersentumor. ‘Team Rob’ in juni 2018 mee aan de Alpe d’HuZes. Met dit concert wilden het team, de artiesten en De Bosuil zo veel mogelijk geld ophalen voor onderzoek naar kanker en hersentumoren.

Het afgelopen jaar heeft het team al zo’n € 18.000,- euro bij elkaar weten te brengen ten behoeve van hersentumoronderzoek. Naast donaties werden er ook een wijn-spijs proeverij en brunch georganiseerd. Het streefbedrag is €20.000,- en met het benefietconcert hoopte men het streefbedrag te halen. Of dat gelukt is zal binnenkort blijken.

Optredens en veilig

Tijdens het Benefietconcert vonden optredens plaats van o.a. Hiccups, Deadline en Da Vinci. (DJ) Phil Aspers en Rewalt Tobben waren de veilingmeesters van die avond die op ludieke wijze zoveel mogelijk geld voor de items binnen probeerde de sprokkelen. Ook burgemeester Heijmans was aanwezig om het team een hart onder de riem te steken.

Bekijk een sfeerimpressie.
[nggallery id=’6506′]

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
MMC Weert 3 op ESPN? Werkzaamheden Ringbaan-Noord Ansichtkaart bij Du Commerce Presentatie van Hannah Koningsdag kan ook duur uitpakken Kop-staartbotsing Wildenberg Opbouw Kasteelplein File voor stadsbrug