Open dag Aan de Bron in beeld

1 min. leestijd

(Foto’s/video) Met het druilerige weer van zondag was het een ideaal moment om de open dag van sporthal Aan de Bron te bezoeken. Verschillende sportverenigingen presenteerden zicht hier vandaag.

In sporthal Aan de Bron zijn op dit moment vier verenigingen actief, te weten handbalvereniging HV Rapiditas, de volleybalvereniging VC Weert, gymnastiekvereniging Jan van Weert én tafeltennisvereniging TTV Zuiderhuis/Megacles. Om de geïnteresseerden kennis te laten maken met de sport en de verenigingen, sloegen de vier verenigingen de handen ineen.

Tijdens de open dag worden diverse demonstraties verzorgd en kunnen bezoekers deelnemen aan sportclinics. Het werd een sportieve, maar vooral ook gezellige middag.

Video via Youtube

https://youtu.be/9PHCHFYNCqA

[nggallery id=’8508′]

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Stukjes vrachtwagen achtergebleven Opbouw Zomerfeest Fatima Brandweer bevrijdt kat Ontsnapte zeearend gevangen Werk aan verkeerslichten Herstel oversteek Autosafari op Moesel Grote inzet hulpdiensten Nederweert