Kelder vol water in Dalstraat

1 min. leestijd

(Foto’s) Tijdens werkzaamheden in de Dalstraat is dinsdagochtend een waterleiding beschadigd geraakt.

Het gevolg was dat een kelder van een woning vol met water liep. In de kelder stond allerlei apparatuur, waaronder ook de wasmachine. Ook was de stroom uitgevallen.

Monteurs van WML kwamen ter plaatse en sloten de waterleiding af. De brandweer werd ingeschakeld om de kelder leeg te pompen. Stichting Salvage is ingeschakeld voor de verdere afhandeling van het incident.

[nggallery id=’9101′]

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Bakker op Leuken sluit deuren Boom gestript in stadspark RAM wel heel letterlijk Klein ongeval afrit A2 Nieuwe opslagplaats poepzakjes Liftopsluiting in Kerkstraat Rookmelder afgegaan in De Wijngaard Medische noodsituatie Wilhelminasingel