Primera Wouters in Limburg grootste verkooppunt Nederlandse Loterij

1 min. leestijd

Woensdag 24 maart is Primera Wouters in Weert voor de 12e maal uitgeroepen tot het grootste verkooppunt van de Nederlandse Loterij van Limburg. Hieronder vallen o.a. de Staatsloterij, Lotto, Euro Jackpot, Toto en Krasloten.

In 2020 werd via Primera in het winkelcentrum van Moesel 1.600.000 euro aan prijzen gewonnen. In Nederland zijn ruim 8500 verkooppunten en op de landelijke ranglijst eindigde Primera Wouters op een knappe 8e plaats, het beste resultaat ooit. Hier zijn ze vanzelfsprekend erg trots op.

Normaal gesproken is er in het najaar het Nietenspel. Hierbij worden 80 niet-winnaars toch nog beloond met een prijs, variërend van een fles wijn tot wasmachine en van goodybags tot tv’s. Door de lockdown en coronamaatregelen heeft dit in 2020 niet kunnen plaatsvinden en daarom zal Primera Wouters wanneer het weer mogelijk is groots uitpakken tijdens de volgende editie.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
1 reactie
MMC Weert 3 op ESPN? Werkzaamheden Ringbaan-Noord Ansichtkaart bij Du Commerce Presentatie van Hannah Koningsdag kan ook duur uitpakken Kop-staartbotsing Wildenberg Opbouw Kasteelplein File voor stadsbrug