Tientallen vaten gedumpt in Kelpen-Oler

1 min. leestijd

Kelpen-Oler – Op zondag rond 11.15 uur werden de hulpdiensten gealarmeerd vanwege een illegale afvaldumping in Kelpen-Oler.

Langs de Kanaalweg, bij de Lidwinastraat, werden 33 vaten aangetroffen die waren gedumpt. Een Adviseur Gevaarlijke Stoffen (AGS) van de brandweer kwam ter plaatse om metingen uit te voeren en eventuele lekkages te onderzoeken.

In de vaten werd een chemische vloeistof aangetroffen die bij een politieagent irritatie aan de ogen veroorzaakte. Daarom werd ook een Officier van Dienst Geneeskunde (OVD-G) ingeschakeld.

De omgeving is uit voorzorg ruim afgezet met linten. Na onderzoek zal een gespecialiseerd bedrijf worden ingeschakeld om de vaten op te ruimen.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Ansichtkaart bij Du Commerce Presentatie van Hannah Koningsdag kan ook duur uitpakken Kop-staartbotsing Wildenberg Opbouw Kasteelplein File voor stadsbrug Crowdfunding geslaagd Traptreden worden vervangen