Twee Limburgse titels voor 7-jarige amazone Marie-Antoinette

2 min. leestijd
Ingestuurde foto

De 7-jarige Marie-Antoinette heeft een bijzonder succesvolle dag beleefd tijdens de Limburgse kampioenschappen in Panningen. De jonge amazone verscheen met twee pony’s aan de start en wist met allebei de Limburgse titel te veroveren.

Als eerste kwam zij in actie met pony Taggerty in de klasse AB-L1. Met een gecontroleerde en harmonieuze proef wist zij de jury te overtuigen en eindigde zij als winnaar van haar klasse. Daarmee mocht zij zich Limburgs kampioen noemen.

Later op de dag verscheen Marie-Antoinette opnieuw in de ring, ditmaal met pony Axle in de klasse AB-B. Ook deze combinatie wist de hoogste score te behalen, waardoor zij voor de tweede keer op dezelfde dag de Limburgse kampioenstitel in ontvangst mocht nemen.

Het dubbele kampioenschap is een bijzondere prestatie voor de 7-jarige amazone, die haar pony’s traint bij Golden Stable. Haar ouders, Luc Claessens en Antoinette Claessens-Te Riele, vormen de drijvende krachten achter de stal. Marie-Antoinette traint haar pony’s samen met haar moeder, terwijl zij voor het proefgerichte rijden wordt begeleid door Nicky Creemers.

Na het succesvolle kampioenschap krijgen de pony’s eerst een welverdiende rustperiode. Daarna richt Marie-Antoinette zich op het volgende doel: het Nederlands Kampioenschap, dat op 7 en 8 augustus in Ermelo wordt verreden.

Tot slot spreekt het team zijn waardering uit voor de organisatie van de Limburgse kampioenschappen voor het verzorgen van het concours.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Extra bouwmateriaal voor kabouters Tunnels blijven een uitdaging Weer een vrachtwagen vast Luchtballon boven Weert Nieuwe bomen geplaatst op Stationsplein Wat er in kan, kan er ook uit Bende bij containerpark Leuken Klein brandje in de prullenbak