Vrachtwagen rijdt hoogteportalen bij Kelperbrug op N280 aan

112
1 min. leestijd
Ingestuurde foto - Vrachtwagen rijdt hoogteportalen bij Kelperbrug op N280 aan

Kelpen-Oler – Een vrachtwagen is maandag in botsing gekomen met de hoogteportalen bij de Kelperbrug op de N280 tussen Kelpen-Oler en Weert. Door de aanrijding raakten beide portalen beschadigd.

Aan de zijde van Kelpen-Oler schoof de hoogtebalk uit de constructie. Aan de zijde van de A2 raakte het hoogteportaal veel zwaarder beschadigd. Daarbij reed de vrachtwagen de staanders volledig omver. Voor zover bekend raakte niemand gewond.

De provincie plaatste de hoogteportalen eerder deze maand om te voorkomen dat te hoge en zware voertuigen de Kelperbrug oprijden. De brug is vanwege constructieve problemen afgesloten voor vrachtverkeer, landbouwvoertuigen en bussen. Daarom vormen de portalen met een maximale doorrijhoogte van 3,5 meter een fysieke barrière voor voertuigen die niet over de brug mogen rijden.

Na de aanrijding kwamen medewerkers van de Provincie Limburg ter plaatse. Vervolgens verwijderden zij samen met een berger en aannemer de beschadigde onderdelen om de situatie veilig te maken. Ook zetten zij de betonnen pilaren weer rechtop. Naar verwachting plaatst de provincie dinsdagmiddag nieuwe hoogteportalen.

Zie jij iets opmerkelijks?

Dit bericht kwam tot stand dankzij tips van een oplettende lezers. Heb jij nieuws, een foto, een melding of een ander opmerkelijk verhaal? Laat het ons weten via het contactformulier op onze website of in de app, of stuur een WhatsApp-bericht naar 06-27355547.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
3 reacties
Extra bouwmateriaal voor kabouters Tunnels blijven een uitdaging Weer een vrachtwagen vast Luchtballon boven Weert Nieuwe bomen geplaatst op Stationsplein Wat er in kan, kan er ook uit Bende bij containerpark Leuken Klein brandje in de prullenbak