JCI Weert en TPC Boshoven halen 5.000 euro op tijdens WK-Padel

1 min. leestijd
JCI Weert en TPC Boshoven halen 5.000 euro op tijdens WK-Padel

JCI Weert heeft afgelopen zaterdag in samenwerking met TPC Boshoven het WK-Padel, oftewel het Weerter Kampioenschap Padel, georganiseerd. In totaal namen 25 teams deel aan het toernooi. Tijdens de dag werd bovendien een cheque van 5.000 euro overhandigd aan Stichting DSO.

Het toernooi begon om 09.30 uur. De 25 teams streden in verschillende poules om de winst. Uiteindelijk kwamen er vijf poulewinnaars uit de bus.

De laatste wedstrijd werd om 17.30 uur gespeeld, net voordat de regen begon. Na afloop van de wedstrijden werd een cheque ter waarde van 5.000 euro overhandigd aan Stichting DSO. Vervolgens werden de winnaars van de verschillende poules bekendgemaakt.

Feestelijke afsluiting

Na het sportieve programma werd de dag afgesloten met een feestavond. Daarbij was er livemuziek van Stefan Wolter en muziek van een dj.


Ingestuurde bijdrage

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Video's

Actualiteiten in bewegend beeld
Deel dit bericht
Geen reacties