Werkzaamheden WML Maaseikerweg

1 min. leestijd

WML laat werkzaamheden uitvoeren aan het waterleidingnet in de Maaseikerweg, want gesprongen waterleidingen moeten tot het verleden gaan behoren.

Daarvoor wordt de Maaseikerweg afgesloten vanaf de Nassaulaan tot aan de Moeselschansweg. Dit gebeurt van vanaf vandaag tot en met vrijdag 19 oktober. Het verkeer wordt omgeleid via de Irenelaan.

Dit werk is nodig als voorbereiding op het kunnen vervangen van het leidingnet in de wijk Moesel. Aannemer APK Rasenberg/Van Geleuken voert de werkzaamheden uit.

Rotonde Maaseikerweg

De werkzaamheden worden bewust in de herfstvakantie uitgevoerd, tegelijkertijd met de werkzaamheden aan de rotonde Maaseikerweg – Onzelievevrouwestraat. Zo is er het minste overlast van de afsluiting.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Autosafari op Moesel Grote inzet hulpdiensten Nederweert Stadsbrug open voor partyvlot Keti Koti Afvaldumplocatie verdwijnt Zweefvliegtuig maakt noodlanding in Nederweert-Eind Bord belemmert zicht Valpartij op Vogelsbleek