Kind met been bekneld in voetbalgoal

1 min. leestijd

(Foto’s) De brandweer is zondag rond 17.50 uur gealarmeerd voor een beknelling op het Vrakkerveld.

Bij Jongerencentrum HangOut was een kind op een stalen voetbalgoal gaan zitten. Hij had een been door de spijlen laten zakken, maar kon er vervolgens niet meer zelfstandig uitkomen.

De brandweer werd gebeld om een helpende hand te bieden. Onder het motto “als het erin kan, kun het er ook uit” en in combinatie met de ervaring van de brandweerlieden wisten ze de jongeman weer te bevrijden. Het hydraulische gereedschap werd al uit de brandweerwagen gehaald, maar bleek niet nodig te zijn.

De jongen kreeg een troostbeertje van de brandweerlieden om van de schrik te bekomen.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Autosafari op Moesel Grote inzet hulpdiensten Nederweert Stadsbrug open voor partyvlot Keti Koti Afvaldumplocatie verdwijnt Zweefvliegtuig maakt noodlanding in Nederweert-Eind Bord belemmert zicht Valpartij op Vogelsbleek