DrakenbootFestival van start

1 min. leestijd

(Foto’s) Zaterdag is de eerste editie van het DrakenbootFestival van start gegaan, georganiseerd door Kiwanis Weert. 21 teams strijden vandaag om de eerste plaats tijdens spectaculaire drakenbootraces op de Zuid-Willemsvaart in Weert.

Aan de start van de drakenbootraces verschenen vanmiddag enthousiaste bedrijven- en vriendenteams, verenigingen en stichtingen uit Weert, Nederweert, Brabant en zelfs België. Rond 20.00 uur zullen de finales plaatsvinden waarna de prijsuitreiking zal plaatsvinden. Daarnaast is er ook een prijs voor het meest ludieke / mooiste team.

Aansluitend vindt er nog een feestavond plaats aan de Werthaboulevard met de band Guarantee.
[nggallery id=’8081′]

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Bakker op Leuken sluit deuren Boom gestript in stadspark RAM wel heel letterlijk Klein ongeval afrit A2 Nieuwe opslagplaats poepzakjes Liftopsluiting in Kerkstraat Rookmelder afgegaan in De Wijngaard Medische noodsituatie Wilhelminasingel