Commotie op PvH na onwelwording

1 min. leestijd

Gisteren heeft er op de Philips van Horne een incident plaatsgevonden, waarbij een leerling onwel is geworden. Het betreft hier geen geweldsincident, maar het gebeuren heeft wel enige commotie veroorzaakt, zo meldt de middelbare school via de website.

Op dit moment wordt er voor de betreffende leerling gezorgd. Medewerkers van de school zorgen dat de rust weer terugkeert. Leerlingen die vragen hebben, kunnen terecht bij hun eigen mentor.

In verband met de privacy van de leerling worden er geen verdere mededelingen gedaan over de situatie.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Bakker op Leuken sluit deuren Boom gestript in stadspark RAM wel heel letterlijk Klein ongeval afrit A2 Nieuwe opslagplaats poepzakjes Liftopsluiting in Kerkstraat Rookmelder afgegaan in De Wijngaard Medische noodsituatie Wilhelminasingel