Geel lint als eerbetoon aan Willem Van de Biesebos

1 min. leestijd

Ittervoort / Weert – Een indrukwekkend geel lint van bergingsvoertuigen, wegbeheerders en weginspecteurs trok zondag van Ittervoort naar Weert. Het was een laatste eerbetoon aan Willem Van de Biesebos.

De 16-jarige Willem kwam te overlijden na een noodlottig ongeval op de N273 / A2 op 12 maart j.l. De vader van Willem, Istvan Van de Biesebos, heeft een bergingsbedrijf in Ittervoort. Zijn collega’s uit Limburg en Brabant kwamen zondag naar Ittervoort om het gezin, de familie, vrienden en bekenden van Willem een hart onder de riem te steken.

In Ittervoort werd er onder grote belangstelling afscheid genomen van Willem. Daarna volgde de laatste rit van Willem op een bergingswagen richting Weert. Bij het Crematorium Weerterland werd definitief afscheid genomen.

We wensen de familie, vrienden en bekenden van Willem veel sterkte toe!

Video via Youtube: https://youtu.be/1INv9awCpfk

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Bakker op Leuken sluit deuren Boom gestript in stadspark RAM wel heel letterlijk Klein ongeval afrit A2 Nieuwe opslagplaats poepzakjes Liftopsluiting in Kerkstraat Rookmelder afgegaan in De Wijngaard Medische noodsituatie Wilhelminasingel