WeertEnergie betrekt pand aan Meikoel

1 min. leestijd

Uit handen van eigenaar verhuurder Rob Verheul ontving Henk Lambrichts, bestuurslid WeertEnergie op maandag 1 november de sleutels van het pand aan de Meikoel 3 in de binnenstad van Weert.

Binnenkort betrekt WeertEnergie samen met Warm Wonen in Weert en ondersteunt door de gemeente Weert het pand, dat voorheen dienst deed als expositieruimte De Annex. Vanuit het pand worden activiteiten ondernomen, die de energietransitie van de gemeente Weert ondersteunen.

Het wordt een laagdrempelige ontmoetings- en informatieplek. Toegankelijk voor alle inwoners van Weert. Zij kunnen daar adviezen krijgen over energie besparen en het energiezuinig maken van hun woning. Denk hierbij aan: isolatie, ventilatie, zonnepanelen en warmtepompen. Als alles volgens plan verloopt, vindt de officiële opening begin december plaats.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
MMC Weert 3 op ESPN? Werkzaamheden Ringbaan-Noord Ansichtkaart bij Du Commerce Presentatie van Hannah Koningsdag kan ook duur uitpakken Kop-staartbotsing Wildenberg Opbouw Kasteelplein File voor stadsbrug