Abdicatie van de Rogstaekersprinsen

1 min. leestijd

Met een lach en een traan werd dinsdag afscheid genomen van jeugdprins Wes I en prins Ruud I van de Rogstaekers. Op de Markt vond de traditionele abdicatie plaats.

Het ‘Roggebieëst’ werd ritueel verbrand en de sleutels van de stad Weert werden terug overhandigd aan burgemeester Vlecken. Nadat de prinsen hun versierselen hadden afgelegd, stapten ze in de ladderwagen van de brandweer en wuifden ze nog een laatste keer naar alle vastelaovendjvierders.

Na dit hartverwarmende afscheidsmoment trokken de twee prinsen zich terug in de SooS, waarmee ook het Vastelaovendj-seizoen ten einde kwam.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Bakker op Leuken sluit deuren Boom gestript in stadspark RAM wel heel letterlijk Klein ongeval afrit A2 Nieuwe opslagplaats poepzakjes Liftopsluiting in Kerkstraat Rookmelder afgegaan in De Wijngaard Medische noodsituatie Wilhelminasingel