Kop-staartbotsing op A2 bij Weert

1 min. leestijd

De hulpdiensten werden maandag rond 7.20 uur gealarmeerd vanwege een ongeval op de snelweg A2 bij Weert.

In de richting van Weert naar Eindhoven had, net voorbij de toerit Wildenberg, een kop-staartbotsing plaatsgevonden. Een vrouw werd onderzocht in een ambulance maar hoefde niet naar het ziekenhuis te worden vervoerd. Twee auto’s liepen schade op. Eén voertuig moest worden afgesleept door een bergingsdienst.

Vanwege het ongeval ontstond er tijdens de ochtendspits extra verkeershinder, wat leidde tot een file tot aan Nederweert. Dit zorgde voor een extra reistijd van 30 minuten.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Tags:
Deel dit bericht
3 reacties
Werkzaamheden Ringbaan-Noord Ansichtkaart bij Du Commerce Presentatie van Hannah Koningsdag kan ook duur uitpakken Kop-staartbotsing Wildenberg Opbouw Kasteelplein File voor stadsbrug Crowdfunding geslaagd