Bestuurster aangehouden na ongeval op A2 bij Leende

1 min. leestijd

Leende – Zondagmorgen rond 09.30 uur vond er een eenzijdig ongeval plaats op de A2 tussen Eindhoven en Weert. Net voor verzorgingsplaats ’t Haasje raakte een auto van de weg en botste tegen de vangrail.

De bestuurster van het voertuig werd ter plaatse onderzocht door ambulancepersoneel, maar hoefde niet naar het ziekenhuis te worden vervoerd. Nadat de vrouw uit de ambulance was gestapt onderwierp de politie haar aan een blaastest en een speekseltest. Uit de speekseltest bleek dat de vrouw onder invloed van drugs was. Zij is daarop aangehouden en overgebracht naar het politiebureau voor verder onderzoek.

De beschadigde auto is door een bergingsbedrijf afgesleept. Rijkswaterstaat zal de beschadigde vangrail op een later tijdstip repareren. Er was één rijstrook beschikbaar voor het verkeer en dit leidde tot een file tot aan Valkenswaard.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Werkzaamheden Ringbaan-Noord Ansichtkaart bij Du Commerce Presentatie van Hannah Koningsdag kan ook duur uitpakken Kop-staartbotsing Wildenberg Opbouw Kasteelplein File voor stadsbrug Crowdfunding geslaagd