Opnieuw brand in appartement Sint Louis

112
1 min. leestijd

Zondagochtend vlak na 6.00 uur zijn de hulpdiensten wederom gealarmeerd vanwege een woningbrand aan Sint Louis in Weert.

In het appartement waarin gisteren een uitslaande brand uitbrak, was opnieuw sprake van flinke rookontwikkeling. Bij het betreden van de woning, die vol stond met rook, trof de brandweer één persoon aan.

Deze persoon, de bewoner van het appartement, is door het toegesnelde ambulancepersoneel nagekeken. Vervolgens is hij door de politie aangehouden vanwege huisvredebreuk en vernieling van de aangebrachte noodvoorziening, aangezien Stichting Salvage de woning onbewoonbaar had verklaard en om deze reden had afgesloten.

In de woning stonden meerdere matrassen in brand. Deze zijn door de brandweer geblust en naar beneden gebracht. Hoewel de overige bewoners van het appartementencomplex wederom zijn opgeschrikt door de komst van de hulpdiensten, hoefden zij hun woning dit keer niet te verlaten.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Militairen schieten met lichtfakkels Slagboom weer kapot gereden Vijver Graswinkel buiten de oevers Fiets onder auto Vermeend gaslek De groene thuishaven Auto tegen bewegwijzering Geen boom maar zonnebloemen