Brandweer dooft heidebrand

1 min. leestijd

Foto’s – De hulpdiensten zijn zaterdag omstreeks 15.30 uur gealarmeerd voor een bosbrand in de Budelerbergen tussen Budel en Weert.

In het bosgebied gelegen aan de Maarheezerhuttendijk / Geuzendijk was heide in brand komen staan. Het vuur greep snel om zich heen en er werd snel opgeschaald naar ‘middel brand’. De brandweer van Budel en Maarheeze waren als eerste ter plaatse. Ook de brandweer van Weert werd uit voorzorg gealarmeerd.

De brandweerlieden hadden het vuur snel onder controle. Men is nog bezig met nabluswerkzaamheden. De politie doet onderzoek naar de oorzaak van de brand.

[nggallery id=’4877′]

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
1 reactie
Herstel oversteek Autosafari op Moesel Grote inzet hulpdiensten Nederweert Stadsbrug open voor partyvlot Keti Koti Afvaldumplocatie verdwijnt Zweefvliegtuig maakt noodlanding in Nederweert-Eind Bord belemmert zicht