Richard van de Walle versterkt Antje

1 min. leestijd
Foto: Dorien Hendrix en Richard van de Walle

Per 1 augustus 2017 komt Richard van de Walle (38) het team van Brasserie / Hotel Antje van de Statie versterken in de functie van bedrijfsmanager.

Naast zijn liefde en enthousiasme voor het horecavak brengt Richard ook ruime ervaring mee, waarvan de laatste 10 jaar als eigenaar van restaurant De Raymaert in Helmond. Afgelopen maand droeg hij het stokje over aan Djailany van de Laarschot, zo is te lezen via het Eindhovens Dagblad.

Richard zal propriétaire Dorien Hendrix gaan ondersteunen in de uitvoering van de dagdagelijkse activiteiten. Dorien Hendrix zal als propriétaire eindverantwoordelijk blijven voor de bedrijfsvoering.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

📝 Word jij onze nieuwe razende reporter bij WdG?

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
5 reacties
Beschadigde boom Ringbaan-Zuid Hoornaarsnest op Vrouwenhof Maastrichtstraat een stukje kaler Militairen schieten met lichtfakkels Slagboom weer kapot gereden Vijver Graswinkel buiten de oevers Fiets onder auto Vermeend gaslek