Spullen voor ‘drugslab’ aangetroffen

1 min. leestijd

(Foto’s) De politie heeft maandag een productie- en/of opslaglocatie voor synthetische drugs ontdekt in Weert.

Bij een instap in een pand aan de Risseweg werden spullen voor een productielocatie voor drugs (drugslab) ontdekt. Twee personen zijn aangehouden.

In het pand werden tientallen vaten met chemische vloeistoffen aangetroffen. Ook trof men ketels, gasflessen en een nog onbekend poeder aan.

De politie heeft samen met een gespecialiseerd bedrijf het pand ontruimd. Op het perceel waar gisteren de ontruiming plaatsvond is ook een garagebedrijf gevestigd. Onbekend is of in de ruimte waar de goederen werden aangetroffen op dat moment tot de garage toebehoorde en/of onderverhuurd was.

[nggallery id=’6429′]

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Bakker op Leuken sluit deuren Boom gestript in stadspark RAM wel heel letterlijk Klein ongeval afrit A2 Nieuwe opslagplaats poepzakjes Liftopsluiting in Kerkstraat Rookmelder afgegaan in De Wijngaard Medische noodsituatie Wilhelminasingel