Traumaheli naar Weert

1 min. leestijd

(Foto’s) De hulpdiensten zijn woensdagochtend omstreeks 9.20 uur gealarmeerd voor een medische noodsituatie in een woning aan de Noorderlaan.

De situatie was zo ernstig dat ook een traumahelikopter werd gealarmeerd. De brandweer assisteerde de ambulancedienst bij het ‘afhijsen’ van het slachtoffer.

De traumahelikopter heeft boven Weert gevolgen, maar moest haar landing afbreken voor een ernstig ongeval in Breda. De traumaheli is weer doorgevlogen en de man is per ambulance overgebracht naar het ziekenhuis. Over de toedracht van de situatie is niets bekend.

[nggallery id=’6687′]

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
1 reactie
MMC Weert 3 op ESPN? Werkzaamheden Ringbaan-Noord Ansichtkaart bij Du Commerce Presentatie van Hannah Koningsdag kan ook duur uitpakken Kop-staartbotsing Wildenberg Opbouw Kasteelplein File voor stadsbrug