Traumaheli naar Weert

1 min. leestijd

(Foto’s) De hulpdiensten zijn woensdagochtend omstreeks 9.20 uur gealarmeerd voor een medische noodsituatie in een woning aan de Noorderlaan.

De situatie was zo ernstig dat ook een traumahelikopter werd gealarmeerd. De brandweer assisteerde de ambulancedienst bij het ‘afhijsen’ van het slachtoffer.

De traumahelikopter heeft boven Weert gevolgen, maar moest haar landing afbreken voor een ernstig ongeval in Breda. De traumaheli is weer doorgevlogen en de man is per ambulance overgebracht naar het ziekenhuis. Over de toedracht van de situatie is niets bekend.

[nggallery id=’6687′]

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
1 reactie
Afvaldumplocatie verdwijnt Zweefvliegtuig maakt noodlanding in Nederweert-Eind Bord belemmert zicht Valpartij op Vogelsbleek Fietser ten val op Driesveldlaan Afgebroken tak op auto Vrachtwagen klem Brandgerucht vanuit Weert