Rowwen Hèze naar Nederweert-Eind

1 min. leestijd
Foto door: Marcel Hakvoort

Nederweert-Eind – Rowwen Hèze is de headliner voor het 60-jarig jubileum van voetbalvereniging Eindse Boys. Het concert vindt plaats op zaterdag 11 mei. Tickets á € 20,- zijn verkrijgbaar via www.jubileumweekend.nl.

Rowwen Hèze is geen onbekende voor Eindse Boys. Tijdens eerdere jubileumfeesten in 1999 en 2009 zette deze Limburgse band de stijf uitverkochte tenten al compleet op zijn kop. Nu zijn ze terug van weggeweest en is de kaartverkoop gestart. Rowwen Hèze speelt al ruim dertig jaar op festivals, in feesttenten, theaters en clubs. Niet alleen met opzwepende energieke liedjes, polka’s, Ierse folk en Tex-Mex, maar ook met gevoelige ballades. Ingetogen en uitbundig, melancholisch en feestelijk, met teksten waarin liefdevol het leven van alledag wordt beschreven.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Keti Koti Afvaldumplocatie verdwijnt Zweefvliegtuig maakt noodlanding in Nederweert-Eind Bord belemmert zicht Valpartij op Vogelsbleek Fietser ten val op Driesveldlaan Afgebroken tak op auto Vrachtwagen klem