Werthaboulevard wordt verlengd

1 min. leestijd

Aan de Industriekade van Weert wordt momenteel gewerkt het nieuwebouwproject ZuytWillemsvaert met half vrijstaande woningen met patiotuin, ruime appartementen, watervilla’s en stadswoningen. Met het oog op deze ontwikkelingen is in het verleden de naam Werthaboulevard door het college van B&W vastgesteld.

De huidige Werthaboulevard loopt van Bassin tot de (voormalige) Energiestraat. In de gewenste situatie wordt de Energiestraat op een andere plaats gesitueerd en begint de Industriekade vanaf huisnummer 18. Door het inkorten van de Industriekade en daarmee het verlengen van de Werthaboulard kunnen de nieuwe woningen aan de Werthaboulevard genummerd worden.

Het college van B&W heeft recentelijk ingestemd met deze verlenging van de Werthaboulevard. Met deze aanpassing krijgt de gemeente eenheid in de nieuw te bouwen woningen. Er hoeven geen burgers of bedrijven “administratief te verhuizen”.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
1 reactie
Bord belemmert zicht Valpartij op Vogelsbleek Fietser ten val op Driesveldlaan Afgebroken tak op auto Vrachtwagen klem Brandgerucht vanuit Weert Bakker op Leuken sluit deuren Boom gestript in stadspark