Auto’s botsen op Walramstraat

1 min. leestijd

(Foto’s) De hulpdiensten zijn zondag omstreeks 16.00 uur gealarmeerd voor een verkeersongeval in de wijk Moesel in Weert.

Op de kruising Margrietlaan / Walramstraat waren twee personenauto’s met elkaar in botsing gekomen door een voorrangsfout. De bestuursters van de auto’s kwamen met de schrik vrij. Ze zijn ter plaatse door ambulancemedewerkers gecontroleerd op verwondingen, maar niemand hoefde mee naar het ziekenhuis.

De schade aan de voertuigen was aanzienlijk. Door de klap belandde een van de auto’s tegen een boom en de andere auto reed een verkeersbord omver. De schrik zat er daarom ook goed in.

De politie ondersteunde bij de administratieve afwikkeling van het ongeval. Buurtbewoners schoten te hulp en stelden de betrokkenen gerust. De auto’s worden afgesleept door een berger.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
1 reactie
Werkzaamheden Ringbaan-Noord Ansichtkaart bij Du Commerce Presentatie van Hannah Koningsdag kan ook duur uitpakken Kop-staartbotsing Wildenberg Opbouw Kasteelplein File voor stadsbrug Crowdfunding geslaagd