Bloemen voor dappere dames die fietsendief betrapten in Maarheeze

1 min. leestijd

Maarheeze – In de avond van afgelopen zondag kwamen twee dappere dames uit Maarheeze in actie toen zij getuige waren van een fietsdiefstal in de fietsenstalling van het NS-station Maarheeze.

Zelfs toen de jongeman hen probeerde af te schrikken, bleven de dames hem volgen en hielden zij telefonisch de politie netjes op de hoogte. Al rennend op de A2 werd hij uiteindelijk door de politie klemgereden en aangehouden.

Burgemeester Van Kessel van de gemeente Cranendonck beloonde dit moedige voorbeeldgedrag door bij beide dames een grote bos bloemen te bezorgen.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Werkzaamheden Ringbaan-Noord Ansichtkaart bij Du Commerce Presentatie van Hannah Koningsdag kan ook duur uitpakken Kop-staartbotsing Wildenberg Opbouw Kasteelplein File voor stadsbrug Crowdfunding geslaagd