Belgische auto in brand op zijweg N266 in Someren

1 min. leestijd

Someren – De brandweer en politie zijn in de nacht van zondag op maandag rond 4.40 uur gealarmeerd vanwege een autobrand op de Kanaaldijk-Zuid (N266) in Someren.

Op een zijweg van de provinciale weg tussen Nederweert en Someren stond een auto met Belgisch kenteken in lichterlaaie. De brandweer kwam ter plaatse en doofde de autobrand.

De politie gaat uit van brandstichting. Er werden gereedschappen en een jerrycan bij de auto aangetroffen. De goederen zijn in beslag genomen voor nader onderzoek. Het kan zijn dat de auto voor het plegen van een misdrijf is gebruikt.

Bekijk een video: https://youtu.be/7niCw9GN7IE

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Bakker op Leuken sluit deuren Boom gestript in stadspark RAM wel heel letterlijk Klein ongeval afrit A2 Nieuwe opslagplaats poepzakjes Liftopsluiting in Kerkstraat Rookmelder afgegaan in De Wijngaard Medische noodsituatie Wilhelminasingel