Begroting Weert: aandacht voor woningbouw, carnavalswagens en groenonderhoud

1 min. leestijd
Archieffoto WdG - bouw aan carnavalswagen

Op maandag 13 november heeft de gemeenteraad van Weert de begroting 2024 vastgesteld. Na in totaal 12 uur vergaderen, waarin onder andere 47 moties en amendementen werden behandeld, is de begroting unaniem vastgesteld.

Belangrijke keuzes

Daarnaast heeft de gemeenteraad nog een aantal belangrijke keuzes gemaakt. Zo wordt er € 1.500.000,- uitgetrokken om de woningbouw in Weert te versnellen, wordt er geld beschikbaar gesteld om te onderzoeken of er een geschikte locatie is in Weert voor de bouwers van carnavalswagens en moet er een plan worden gemaakt om het groenonderhoud in de gemeente Weert structureel naar een hoger niveau te tillen. De woonlasten stijgen met 3,6% en blijven daarmee ook in 2024 onder het landelijk gemiddelde.

Kritisch en meedenkend

“Ik ben tevreden met de begroting zoals deze nu is vastgesteld. De gemeenteraad heeft zich kritisch, maar ook vooral meedenkend opgesteld. De belangrijkste ambities van het college zijn overgenomen”, aldus Wendy van Eijk, portefeuillehouder financiën.

De volledige begroting is te bekijken via deze link.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

📝 Word jij onze nieuwe razende reporter bij WdG?

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Beschadigde boom Ringbaan-Zuid Hoornaarsnest op Vrouwenhof Maastrichtstraat een stukje kaler Militairen schieten met lichtfakkels Slagboom weer kapot gereden Vijver Graswinkel buiten de oevers Fiets onder auto Vermeend gaslek