Weerter weekmarkt terug na kermis met dierenzegening

1 min. leestijd

Na een korte pauze door de kermis waren de marktkooplieden zaterdag weer aanwezig in de Weerter binnenstad. De weekmarkt bood deze keer enkele activiteiten en het zonnige weer zorgde voor een extra gezellige sfeer.

Bij de ingang van de Sint Martinuskerk vond een bijzondere dierenzegening plaats. Deken Honings zegende de aanwezige dieren, passend bij de viering van Werelddierendag op vrijdag. Daarnaast vierde Diepvries Gigant Barents hun eerste jaar op de weekmarkt en trakteerde bezoekers op gratis frikandellen.

Voor de liefhebbers weer de wekelijkse sfeerreportage.


Een fotobijdrage van Theo Van de Winkel

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Ansichtkaart bij Du Commerce Presentatie van Hannah Koningsdag kan ook duur uitpakken Kop-staartbotsing Wildenberg Opbouw Kasteelplein File voor stadsbrug Crowdfunding geslaagd Traptreden worden vervangen