Weerter Mannenkoor schenkt kinderboeken aan Voedselbank

1 min. leestijd
Donatie kinderboeken naar Voedselbank

Wanneer je aan de Voedselbank denkt, denk je misschien niet direct aan boeken. Toch hebben de vrijwilligers van de boekenwinkel van het Weerter Mannenkoor besloten om de ‘leeshonger’ van kinderen in minder draagkrachtige gezinnen te stillen.

Eind deze maand sluit de boekenwinkel noodgedwongen haar deuren. Dit vormde de aanleiding om een aantal prachtige kinderboeken te selecteren en deze te schenken aan de Voedselbank.

Ook volwassenen kunnen de komende weken nog profiteren van de stuntverkoop. Voor slechts €10,00 kunnen ze een bananendoos vol boeken, dvd’s en andere media in alle genres aanschaffen. Tot en met 1 december is de winkel op woensdagmiddagen (13.00 – 17.00 uur) en zaterdagen (10.00 – 16.00 uur) open, op het adres Wilhelminastraat 54 in Weert.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

📝 Word jij onze nieuwe razende reporter bij WdG?

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Beschadigde boom Ringbaan-Zuid Hoornaarsnest op Vrouwenhof Maastrichtstraat een stukje kaler Militairen schieten met lichtfakkels Slagboom weer kapot gereden Vijver Graswinkel buiten de oevers Fiets onder auto Vermeend gaslek