Auto vliegt uit de bocht in Budel-Schoot

1 min. leestijd

Budel-Schoot – (Foto’s/video) Vrijdag rond 23.45 uur heeft er in Budel-Schoot een verkeersongeval plaatsgevonden.

Op Klein-Schoot was een auto uit de bocht gevlogen en vervolgens over de kop geslagen. De twee jonge mannen in de auto wisten op eigen kracht het voertuig te verlaten. Uit voorzorg kwam wel de brandweer ter plaatse. Eén van de inzittenden is voor controle overgebracht naar het ziekenhuis.

De auto was op de zijkant in een naastgelegen akker tot stilstand gekomen. De brandweer zette de auto weer op z’n wielen en stelde het voertuig veilig. De zwaarbeschadigde auto moest worden afgesleept door een berger.

Video via Youtube

https://youtu.be/Ceowk_Q9NJk

[nggallery id=’7986′]

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Bakker op Leuken sluit deuren Boom gestript in stadspark RAM wel heel letterlijk Klein ongeval afrit A2 Nieuwe opslagplaats poepzakjes Liftopsluiting in Kerkstraat Rookmelder afgegaan in De Wijngaard Medische noodsituatie Wilhelminasingel