Fiets4daagse De Peel van start

1 min. leestijd

(Foto’s) Vanochtend is de Fiets4daagse De Peel weer van start gegaan. Ook dit jaar kon er weer worden gestart vanuit Weert.

De werkgroep was er vanochtend helemaal klaar voor om vele fietsliefhebbers te ontvangen op de startlocatie bij Sportpark Wilhelmina ’08 op Drakensteyn. Vanaf deze locatie wordt elke morgen vanaf 9 uur gestart. Er was weer alles aan gedaan om een aantal mooie routes uit te zetten in het Limburgse, Brabantse en Belgische landschap.

Vanochtend konden de deelnemers kun route ophalen en natuurlijk kregen ze ook het alom bekende vlaggetje mee voor aan de fiets.

[nggallery id=’8140′]

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
MMC Weert 3 op ESPN? Werkzaamheden Ringbaan-Noord Ansichtkaart bij Du Commerce Presentatie van Hannah Koningsdag kan ook duur uitpakken Kop-staartbotsing Wildenberg Opbouw Kasteelplein File voor stadsbrug